شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : فراخوان جشنواره عكس «نماي ملي» بانك ملي ايران
یکشنبه، 20 مرداد 1398 - 13:23 کد خبر:39803
فراخوان جشنواره عكس «نماي ملي» بانك ملي ايران بانك ملي ايران به پاس نود و يكمين سال تاسيس اين بانك جشنواره عكس «نماي ملي» را از تاريخ 2 شهريور تا 20 مهر ماه سال جاري در دو بخش معماري و مستند اجتماعي با اهداي جوايز نفيس به نفرات برتر برگزار مي كند.


 شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| فراخوان جشنواره عكس «نماي ملي» بانك ملي ايران بانك ملي ايران به پاس نود و يكمين سال تاسيس اين بانك جشنواره عكس «نماي ملي» را از تاريخ 2 شهريور تا 20 مهر ماه سال جاري در دو بخش معماري و مستند اجتماعي با اهداي جوايز نفيس به نفرات برتر برگزار مي كند.
 
 
به گزارش شارا به نقل از روابط عمومي بانك ملي ايران، اين جشنواره بر آن است تا با دعوت از تمامي عكاسان حرفه اي و با بهره گيري از تمامي ظرفيت هاي هنرمندان سراسر كشور آن ها را به انديشيدن پيرامون فرهنگ بانكداري نوين تشويق كرده و از سوي ديگر تبيين كننده الگوهاي رفتاري در بانكداري الكترونيك و ديجيتال باشد.
 
 ثبت تاريخي سبك زندگي اجتماعي مردم ايران در استفاده از خدمات بانكداري سنتي، الكترونيك و ديجيتال در آخرين سال هاي قرن 14 هجري شمسي، توجه به همدلي در كسب و كار، ثبت زيبايي ها و ويژگي هاي منحصر به فرد ابنيه تاريخي و ساختمان هاي قديمي بانك ملي ايران و ترويج فرهنگ استفاده از بانكداري ديجيتال از اصلي‌ترين اهداف اين جشنواره عنوان شده است.
 
 جشنواره عكس نماي ملي در بخش معماري با موضوعات ابنيه تاريخي و قديمي، طراحي و خطوط معماري بناها، تزئينات معماري ، نماي بدنه شعب و هويت بصري ساختمان هاي بانك ملي ايران و در بخش مستند اجتماعي با موضوعات بازار، كسب و كار و مراودات پولي و بانكي به شيوه هاي سنتي ، الكترونيك و ديجيتال برگزار مي‌شود.
 
 در اين جشنواره به نفرات اول در هر بخش، تنديس طلايي جشنواره به همراه لوح زرين و 30 ميليون ريال جايزه نقدي، به نفرات دوم لوح زرين به همراه 20 ميليون ريال جايزه نقدي و به نفرات سوم لوح زرين به همراه 10 ميليون ريال جايزه نقدي اهدا خواهد شد.
 
 لازم به ذكر است در هر بخش ، دو عكس شايسته تقدير شناخته مي شوند كه به هركدام لوح تقدير به همراه پنج ميليون ريال جايزه نقدي تعلق مي گيرد.
 
 اين جشنواره را «مسعود زنده روح كرماني»، «كريم متقي»، «سروش كيايي»، «بهنام صديقي» و «خشايار فاضل كاشاني »داوري خواهند كرد.
 
 هنرمندان و علاقه مندان به شركت در اين جشنواره مي توانند از تاريخ 02ر06ر98 تا 20ر07ر98 با مراجعه به سايت بانك ملي ايران به نشاني www.bmi.ir ضمن كسب اطلاعات بيشتر درخصوص اين رويداد، متن كامل فراخوان و شرايط ارسال اثر را دريافت و براي حضور در جشنواره ثبت نام كنند.
 
 تلفن هاي دبيرخانه جشنواره 60993727-021 و 60992378-021،پست الكترونيكي دبيرخانه prs@bmi.ir و اطلاعات تكميلي درخصوص اين جشنواره علاوه بر سايت بانك ملي ايران در صفحه اينستاگرام جشنواره به آدرس @namayemelli و كانال جشنواره در بله به نشاني https://ble.im/Namayemelli قابل دسترسي مي باشد.