شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مدير روابط عمومي بيمه كوثر: يكي از كليدهاي موفقيت در هر سازماني، رضايت مشتري از نحوه خدمت‌رساني و محصول‌هاي آن سازمان است
دوشنبه، 14 مرداد 1398 - 21:59 کد خبر:39727
نتيجه بررسي مدل‌هاي مختلف ارزيابي ميزان رضايت مشتريان برون سازماني و اخذ بازخورد از آنان؛ طراحي "مدل ارزيابي رضايت از مشتريان شركت بيمه كوثر" (CSM) بوده است كه هدف آن، درك ميزان واقعي رضايت مشتريان اين شركت است.


 

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| نتيجه بررسي مدل‌هاي مختلف ارزيابي ميزان رضايت مشتريان برون سازماني و اخذ بازخورد از آنان؛ طراحي "مدل ارزيابي رضايت از مشتريان شركت بيمه كوثر" (CSM) بوده است كه هدف آن، درك ميزان واقعي رضايت مشتريان اين شركت است.

به گزارش شارا به نقل از روابط عمومي بيمه‌كوثر، احمدرضا عصاري ضمن بيان مطلب فوق، افزود: با استفاده از مدل ارزيابي شركت كوثر، علاوه بر رفع نارضايتي‌ها، براي بهره‌وري كمي و كيفي در شركت نيز گام‌هاي موثري برداشته‌ايم.


مدير روابط عمومي و امور مشتريان بيمه كوثر با تاكيد بر اينكه يكي از كليدهاي موفقيت در هر سازماني، رضايت مشتري از نحوه خدمت‌رساني و محصول‌هاي آن سازمان است، تصريح كرد: براساس اين امر پايش رضايت مشتري يك امر بسيار ضروري محسوب مي‌شود.


وي افزود: اطلاعات به‌دست آمده از پايش و اندازه‏ گيري رضايت مشتري؛ به شناسايي فرصت‎ها براي بهبود كيفيت محصول‌ها و توسعه استراتژي‌ها، فرايندها و ديگر ويژگي‌هاي سازمان كه مشتريان آن‌ها را ارزيابي مي‎كنند، كمك و اهداف سازمان را تامين مي‌كند .همچنين افزايش اعتماد مشتري و منافع اقتصادي ديگري را هم به‌دنبال دارد.


مدير روابط عمومي و امور مشتريان بيمه كوثر با بيان اينكه رضايت مشتري در واقع يك رابطه دوسويه قوي و مستحكم بين يك نمانام تجاري و مشتري است كه منجر به وفادارسازي مشتريان، تكرار خريد و خريد نكردن از رقباي شركت مي‌شود، گفت: مديريت ارتباط با مشتري در كنار كيفيت محصول و خدمت يك نمانام مي‌تواند عامل تاثيرگذاري در افزايش ميزان رضايت مشتري باشد.


عصاري با بيان اينكه كيفيت در يك كسب‌وكار جزو مفاهيم پويا است كه با تجربه مشتري، تغيير و بهبود درك مشتري از محصول و خدمت، تغيير مي‌كند، تاكيد كرد: رضايت مشتري تضمين مي‌كند كه نيازهاي وي براورده ‌شده است و به مسايل و مشكلات او رسيدگي مي‌شود. همچنين او از تجربه‌‌ قبلي خود در رابطه با شركت، محصول‌ها و خدمت آن خشنود است.


وي در پايان تصريح كرد: حفظ مشتري به معناي متقاعد كردن مشتري به بازگشت، پس از نخستين خريد و ادامه دادن همين روال است كه اين دو فعاليت به شكل پيوسته انجام مي‌شود.