شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مديركل ورزش و جوانان فارس: روابط عمومي صداي رساي خدمت رساني به مردم باشد
سه شنبه، 1 مرداد 1398 - 15:53 کد خبر:39511
مديركل ورزش و جوانان فارس گفت:روابط عمومي بايد صداي رساي خدمت رساني به مردم باشد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| مديركل ورزش و جوانان فارس گفت:روابط عمومي بايد صداي رساي خدمت رساني به مردم باشد.


به گزارش شارا به نقل از خبرگزاري برنا، حيدر علي كامياب كه در گردهمايي مديران روابط عمومي ادارات ورزش و جوانان شهرستان هاي استان سخن مي گفت،بااشاره به اهميت فعاليت حوزه روابط عمومي درسازمان ها افزود: يكي از بنيادي ترين دانش ها و مهمترين عوامل پيشرفت انسان امروزي و شالوده و زيربناي سايرعلوم ،علم ارتباطات است.


وي با تقدير از عملكردهمكارانش در ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها،توفيقات كسب شده در چند سال اخير در حوزه ورزش و جوانان را حاصل عملكرد تك تك پرسنل اين ادارات دانست و گفت:حسن بزرگ اداره كل ورزش و جوانان استان،وجودتعريفي مشترك از خدمت رساني به مردم در قالب يك كار تيمي است.


مديركل ورزش و جوانان فارس دربخش ديگري ازصحبت هايش به شرايط خاص كشور اشاره كرد و افزود:پس از انقلاب اسلامي،بدخواهان نظام از راه هاي مختلف به دنبال ضربه زدن به نظام بودند،اما به جرات مي توان گفت جنگ نوين امروزي بسيار پيچيده تر از توطئه ها و نقشه هاي آنها در سه دهه گذشته است.


كامياب، يورش از راه فرهنگ و استحاله فرهنگي را نقشه راه اين بدخواهان و جوانان را هدف اين يورش دانست و افزود:تلاش براي ايجاد نا اميدي و ياس يكي از ابزارهاي اين يورش همه جانبه است.


وي با بيان اينكه در اين جنگ تمام عيار پيروزي ازآن كسي است كه براي لايه هاي مختلف جامعه خصوصا نسل جوان حرف براي گفتن داشته باشد،افزود:ادارات ورزش و جوانان به عنوان يكي از دستگاه هاي متولي مسائل جوانان بايد در اين حوزه با برنامه ورود كنند.


دبير شوراي عالي ورزش استان، بيان و تبليغ كارها و اقدامات خوب و مفيد انجام گرفته در حوزه ورزش و جوانان و پاسخگويي به انتقادات وشبهات مطرحه شده در خصوص فعاليت هاي انجام گرفته را دو وظيفه مهم ديگر روابط عمومي ادارات ورزش و جوانان دانست و افزود:اين حق مردم است بدانند كه مثلا سرانه ورزش در خرامه در 4 سال گذشته 648 درصد رشد داشته و يا در روستاي صعب العبوري هم چون پرشكفت يا كهكران كه تا پيش از اين 1 سانتي متر سرانه ورزشي وجود نداشت اكنون يا مكان ورزشي احداث شده و يا قرار است ساخته شود.


كامياب درعين حال پاسخ گويي به برخي سياه نمايي ها و تخريب ها راكه با ژست نقددربرخي محافل مطرح مي شود را بي نياز از پاسخ گويي دانست و افزود:برخي براين باورند كه با تلاش براي ايجاد ياس و نا اميدي در جامعه مي توانند مانع از حركت توسعه محور خدمت رساني در استان و كشور شوند.


وي ارزشمند ترين وظيفه روابط عمومي ها را توسعه روابط دستگاه با جامعه دانست و افزود:توليد محتوا،تهيه گزارش هاي آماري ،ارائه آمار هاي مقايسه اي و... مي تواند در توسعه اين روابط گام موثري باشد.