شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : انتخاب سه فرماندار پاسخگو در قالب اجراي برنامه دوشنبه‌هاي خبري
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 23:53 کد خبر:39491
مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري كرمانشاه از انتخاب سه فرماندار پاسخگو در قالب اجراي برنامه دوشنبه‌هاي خبري خبر داد


 شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري كرمانشاه از انتخاب سه فرماندار پاسخگو در قالب اجراي برنامه دوشنبه‌هاي خبري خبر داد
 
 به گزارش شارا به نقل از باشگاه خبرنگاران، اصغر عظيمي مهر مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري كرمانشاه از انتخاب سه فرماندار پاسخگو در قالب اجراي برنامه دوشنبه‌هاي خبري خبر داد و گفت : اين فرمانداران براساس شاخص‌هاي در نظر گرفته شده و با مشورت اصحاب رسانه انتخاب مي‌شوند.
 
 وي پاسخگويي به موقع به رسانه‌هاي رسمي، انعكاس به موقع عملكرد دولت در شهرستان، برگزاري منظم برنامه‌هاي ملاقات عمومي، ميزان توفيق در ايجاد انسجام در نظام اداري براي كاهش مدت زمان پاسخگويي به درخواست‌هاي سرمايه گذاران و كارآفرينان و همچنين ميزباني در اجراي برنامه دوشنبه‌هاي خبري را از جمله اين معيار‌ها دانست.
 
 وي در ادامه تصريح كرد: برنامه دوشنبه‌هاي خبري در استان با هدف اطلاع رساني دستاورد‌هاي نظام و دولت از امروز (دوشنبه ۳۱ تير) با حضور خبرنگاران و عكاسان خبري از شهرستان سنقر و كليايي آغاز شده و قصد داريم هر ما ۲ بار در روز‌هاي دوشنبه در يكي از شهرستان‌هاي استان حضور پيدا كنيم.
 
 وي اظهار داشت: پس از پايان دور نخست سلسله نشست‌هاي خبري با همكاري اصحاب رسانه و براساس شاخص‌هاي در نظر گرفته شده، سه فرماندار پاسخگو انتخاب و معرفي مي‌شود.
 
 وي پاسخگويي مجموعه دولت به افكار عمومي را يكي از اهداف برگزاري اين برنامه اعلام كرد و گفت: در اين برنامه ظرفيت‌هاي هر شهرستان نيز توسط رسانه‌ها اطلاع رساني مي‌شود.
 
 مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري كرمانشاه گفت: در سفر به شهرستان نشست خبري با حضور فرماندار و خبرنگاران برگزار مي‌شود و از طرح‌هاي شاخص هر شهرستان نيز بازديد به عمل مي‌آيد.
 
 عظيمي مهر افزود: فرمانداران مي‌توانند باتوجه به طرح‌هاي فعال در هر حوزه از مديران كل آن حوزه هم براي حضور در نشست خبري و تشريح طرح دعوت كنند.
 
 وي ادامه داد: اين برنامه به ترتيب بعد از سنقر و كليايي در ۳۱ تيرماه، در شهرستان‌هاي هرسين، پاوه، جوانرود، روانسر، صحنه، كرمانشاه، دالاهو، سرپل ذهاب، ثلاث باباجاني، قصرشيرين، گيلانغرب، اسلام آبادغرب و كنگاور نيز برگزار مي‌شود.