شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : آيا مي دانيد مفهوم حرف i در آيفون چيست؟
پنجشنبه، 30 خرداد 1398 - 19:12 کد خبر:39060
در محبوبيت گوشي هاي آيفون نزد مردم جهان شك و ترديد وجود ندارد. اين وسيله الكترونيكي امروزه به جزء لاينفك زندگي ما و مفيدترين ابزار تبديل شده است. اما عليرغم محبوبيت فوق العاده iPhone، تعداد اندكي از كاربران آن از معنا و مفهوم حرف i به كار رفته در نام آن اطلاع دارند.


شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| در محبوبيت گوشي هاي آيفون نزد مردم جهان شك و ترديد وجود ندارد. اين وسيله الكترونيكي امروزه به جزء لاينفك زندگي ما و مفيدترين ابزار تبديل شده است. اما عليرغم محبوبيت فوق العاده iPhone، تعداد اندكي از كاربران آن از معنا و مفهوم حرف i به كار رفته در نام آن اطلاع دارند.
 
 اگر جزو اين گروه هستيد و براي دانستن معناي آن كنجكاو مي باشيد، بدانيد كه برخلاف باور عمومي كه i را مترادف ضمير شخصي <من> مي دانند، مفهوم آن چيز ديگري است. استيو جابز، بنيانگدار
اپل در سال 1998 فاش كرد كه پيشوند i، در اصل براي نشان دادن يكي از ويژگي هاي اصلي دستگاه يعني قابليت اتصال مردم به اينترنت است!
 
 به گزارش iranjavan.net، البته جابز همچنين مدعي شد كه حرف i، حداقل چهار مفهوم ديگر نيز دارد. از جمله individual، instruct ، inform وinspire .