شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : رئيس باشگاه خبرنگاران جوان منصوب شد
چهارشنبه، 29 خرداد 1398 - 15:35 کد خبر:39048
مجيد آخوندي، معاون سياسي راديو و تلويزيون در حكمي عباس هنرمند را به عنوان «رئيس باشگاه خبرنگاران جوان» منصوب كرد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| مجيد آخوندي، معاون سياسي راديو و تلويزيون در حكمي عباس هنرمند را به عنوان «رئيس باشگاه خبرنگاران جوان» منصوب كرد.


به گزارش شارا، در اين حكم آمده است: با توجه به اهميت روزافزون فضاي مجازي اميد مي رود با اتخاذ تدابير مناسب، جذب و آموزش حرفه اي نيروهاي مستعد جوان ، ارتقاي سطح كمي و كيفي اخبار و برنامه ها را در دستور كار قرار دهيد تا شاهد ضريب نفوذ باشگاه خبرنگاران جوان در عرصه رسانه اي كشور باشيم.


معاون سياسي  راديو و تلويزيون در اين حكم از زحمات و تلاش هاي مهدي ترابيان در مدت تصدي سرپرستي باشگاه خبرنگاران جوان تشكر كرد.


عباس هنرمند متولد ۱۳۵۷ تهران و دانش آموخته ممتاز دانشگاه امام صادق (ع) در رشته حقوق جزا است و از سال ۱۳۷۹ وارد معاونت سياسي سازمان صدا وسيما شد.


هنرمند همچنين سردبيري تحريريه انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در سال ۹۶ را نيز در كارنامه كاري خود دارد.


وي پيش از انتصاب به رياست باشگاه خبرنگاران جوان، قائم مقامي اداره كل پخش اخبار سيما را برعهده داشته است و علاوه براين معاونت خبر در مديريت روابط عمومي دفتر مقام معظم رهبري و مديريت اتاق خبر موسسه نشر و تنظيم آثار حضرت آيت ا... خامنه اي را نيز در كارنامه و تجارب كاري خود دارد.