شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : آيين معارفه و توديع مديركل روابط عمومي استانداري قزوين برگزار شد
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 12:49 کد خبر:39027
در مراسمي با حضور استاندار، معاون سياسي استانداري قزوين و خبرنگاران، سيد حسين بي نياز به عنوان مديركل جديد روابط عمومي و امور بين الملل استانداري قزوين معرفي شد.


شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| در مراسمي با حضور استاندار، معاون سياسي استانداري قزوين و خبرنگاران، سيد حسين بي نياز به عنوان مديركل جديد روابط عمومي و امور بين الملل استانداري قزوين معرفي شد.
 
 به گزارش شارا به نقل از خبرنگار مهر، ظهر سه شنبه در مراسمي با حضور عبدالمحمد زاهدي استاندار، منوچهر حبيبي معاون سياسي امنيتي استانداري، نصرت الله عليرضايي مديركل سابق، خبرنگاران و مديران خبرگزاري ها، نشريات محلي و فعالان شبكه مجازي در استانداري قزوين ضمن تقدير از خدمات ۴ ساله نصرت الله عليرضايي مديركل سابق، سيد حسين بي نياز به عنوان مديركل جديد روابط عمومي و امور بين الملل استانداري قزوين منصوب شد.
 
 سيد حسين بي نياز در اين مراسم گفت: نقش رسانه ها در شرايط كنوني بسيار مهم و حساس است و بايد با تقويت جايگاه آن در استان مي توانيم از اين ظرفيت براي اطلاع رساني مطلوب استفاده كنيم.
 
 وي بيان كرد: با ارتباط موثر با رسانه هاي دلسوز و تقويت ارتباط با روابط عمومي ها مي توان ضمن اعتمادسازي از گسست جامعه جلوگيري كرد.
 
 بي نياز اظهارداشت: استفاده از رسانه هاي دلسوز و متعهد و منصف براي تسهيل در خدمت رساني ضروري است و باور داريم از فعالان رسانه به عنوان مطلعين جامعه مي توان به هم افزايي و تعامل بيشتر كمك كرد.
 
 مديركل روابط عمومي استانداري قزوين بيان كرد: استفاده ۷۴ ميليون نفر از اينترنت نشان ميدهد كار روابط عمومي سخت است و بايد بتوانيم در اين فضاي رقابتي مشكلات خود را برطرف كنيم.
 
 وي بيان كرد: كساني كه در رسانه هستند در بيان خدمات نظام مي توانند به ما كمك كنند زيرا صاحب نطران بر اين باورند كه در اطلاع رساني دولت موفق نبوده و امروز اين سوال مطرح است كه چرا بين مردم و مديران شكاف ايجاد شده و آيا زمان آن نرسيده طرحي نو در اندازيم و با ايده هاي نو از ظرفيت رسانه استفاده كنيم و اين خلا را جبران كنيم.
 
 بي نياز تصريح كرد: خدمت در رسانه ملي و آموزش و پرورش تجربه خوبي ايجاد كرده و ضمن آشنايي با مشكلات مردم اميدوارم با كمك رسانه ها در مسير شفاف سازي امور و اطلاع رساني مطلوب اقدام كرد.
 
 در اين مراسم از خدمات ۴ ساله نصرت الله عليرضايي كه به سمت فرمالندار شهرستان آوج منصوب شده است تجليل شد.
 
 بي نياز پيش از اين مسئوليت مدير روابط عمومي آموزش و پرورش استان قزوين را بر عهده داشت.