شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : نمايشگاه ملي رسانه‌هاي ديجيتال در قم برگزار مي شود
شنبه، 25 خرداد 1398 - 12:06 کد خبر:38982
به مناسبت برگزاري نمايشگاه ملي رسانه‌هاي ديجيتال در ۲۸ الي ۳۱ خرداد ماه در قم، گفت‌و‌گويي با عباس منصورنژاد مسئول كميته‌ روابط عمومي صورت گرفته است.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| به مناسبت برگزاري نمايشگاه ملي رسانه‌هاي ديجيتال در ۲۸ الي ۳۱ خرداد ماه در قم، گفت‌و‌گويي با عباس منصورنژاد مسئول كميته‌ روابط عمومي صورت گرفته است.

گفت‌وگو با با مدير كميته‌
روابط عمومي نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال به گزارش خبرنگار حوزه دنياي ارتباطات گروه فضاي مجازي باشگاه خبرنگاران جوان، نمايشگاه ملي رسانه‌هاي ديجيتال امسال، با عنوان كسب و كار‌هاي فرهنگي در فضاي مجازي، در ۲۸ الي ۳۱ خرداد ماه در قم برگزار مي‌گردد. به جهت اين رخداد مهم بر آن شديم تا گفت و گويي با مسئول محترم كميته‌ي روابط عمومي، عباس منصورنژاد داشته باشيم.


پرسش، رويكرد اين نمايشگاه b2b است؛ كمي در مورد اين مسئله توضيح مي‌دهيد؟
حدودا براي اولين بار در كشور است كه يك نمايشگاه در حوزه‌ فناوري اطلاعات با رويكرد، b2b برگزار مي‌گردد. هدف از برگزاري اين نمايشگاه ملي، ارتباط مستقيم بين كارگزاران حوزه‌ محتواي ديجيتال است تا بتوانند به صورت مستقيم با يكديگر ارتباط بگيرند و قرارداد‌ها و تفاهم نامه‌هايي منعقد گردد. هدف اين است كه ذي نفعان اين حوزه به صورت مستقيم به مذاكرات تجاري با يكديگر، بپردازند و اتفاقات خوبي تجاري براي فعالان اين بخش رقم بخورد.


پرسش، حضور پررنگ نهاد‌هاي حوزوي در نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال امسال را چطور ارزيابي مي‌كنيد؟
به هر حال بخش زيادي از محتواي ديني در اختيار نهاد‌هاي حوزوي قرار دارد. اين نهاد‌ها بايد بتوانند به صورت مستقيم با كسب و كار‌هاي حوزه‌ محتواي ديجيتال ارتباط برقرار نمايند. اين ارتباط هم به سود نهاد‌هاي حوزوي و كسب و كار حوزه‌ محتواي ديجيتال خواهد بود.


پرسش، ميزباني قم را براي نمايشگاه امسال چطور ارزيابي مي‌كنيد؟
همانطور كه بيان شد، قم بيشترين ظرفيت را در حوزه‌ محتواي ديني دارد، بنابراين مي‌تواند نقش مناسبي را در راهبري فضاي كسب و كار محتوا ايجاد نمايد. اعتماد به شهر‌هاي غير از تهران موجب انگيزش بيشتر در سراسر كشور مي‌شود و باعث ايجاد رقابت سازنده در بين همه فعالين اين بخش مي‌گردد.


پرسش، در مورد نشست پبش از افتتاحيه‌ نمايشگاه توضيحاتي را بفرماييد؟
در روز ۲۸ خرداد ماه، ساعت ۱۴ نشستي با حضور فيروزآبادي، رئيس مركز فضاي مجازي كشور، سرمست استاندار، حسيني كاشاني مدير كل ارشاد استان قم و نمايندگان غرفه داران و فعالين حوزه‌ محتوا برگزار مي‌گردد.

 

در اين نشست قرار است فعالان اين حوزه، به بيان دغدغه‌هاي خود در اين بخش بپردازند.