شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : پيام تبريك مديركل ورزش و جوانان استان كرمان به مناسبت روز جهاني ارتباطات و روز روابط عمومي
پنجشنبه، 26 اردیبهشت 1398 - 22:08 کد خبر:38430
مديركل ورزش و جوانان استان كرمان در پيامي فرارسيدن ۲۷ ارديبهشت ماه، روز جهاني ارتباطات و روز روابط عمومي را به تمامي تلاشگراني كه در حوزه ارتباطات و روابط عمومي فعاليت دارند، تبريك گفت.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| مديركل ورزش و جوانان استان كرمان در پيامي فرارسيدن ۲۷ ارديبهشت ماه، روز جهاني ارتباطات و روز روابط عمومي را به تمامي تلاشگراني كه در حوزه ارتباطات و روابط عمومي فعاليت دارند، تبريك گفت.

به گزارش شارا از كرمان؛ متن اين پيام به شرح زير است:
دنياي امروز عصر ارتباطات و اطلاعات است و در اين دهكده جهاني، اطلاعات با سرعت وصف نشدني در حال مبادله مي باشد.


امروزه قدرت در دست جوامعي قرار دارد كه از نيرومندترين شبكه هاي ارتباطي و به تبع آن بيشترين اطلاعات برخوردار باشند و اين يك حقيقت انكارناپذير در تمدن كنوني جهان است.


اهميت جايگاه روابط عمومي در عصر ارتباطات و دوراني كه اطلاع رساني در همه عرصه ها پيشتاز است، به گونه اي است كه موفقيت سازمان ها و دوام آنها در عرصه فعاليت هاي تخصصي به عملكرد روابط عمومي آنها وابسته است.


روابط عمومي در سازمان به عنوان نهادي است كه مي تواند به صورت نظام مند، برنامه ريزي شده و سنجيده در جهت ايجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مديران با كاركنان اقدام كند.


لذا ۲۷ ارديبهشت ماه روز جهاني ارتباطات و روز روابط عمومي را به تمامي دست اندركاران حوزه ارتباطات و روابط عمومي تبريك مي گويم و اميدوارم اين روز منشأ خير و بركات زيادي براي همگي آنان باشد.


محمدتقي اميري خراساني
مديركل ورزش و جوانان استان كرمان