شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : بيانيه شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي خراسان شمالي به مناسبت روز روابط عمومي
پنجشنبه، 26 اردیبهشت 1398 - 13:20 کد خبر:38416
شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي خراسان شمالي به مناسبت ۲۷ارديبهشت؛ روز ارتباطات و روابط عمومي، بيانيه صادر كرد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي خراسان شمالي به مناسبت ۲۷ارديبهشت؛ روز ارتباطات و روابط عمومي، بيانيه صادر كرد.

به گزارش شارا، شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي خراسان شمالي به مناسبت ۲۷ارديبهشت؛ روز ارتباطات و روابط عمومي، بيانيه صادر كرد .


متن بيانيه به شرح زير است:
بسم الله الرحمن الرحيم
امروزه تأثير بي بديل روابط عمومي ها در تعالي، رشد و پيشرفت سازمانها بر كسي پوشيده نيست و روابط عمومي منبعث از هنر، تجربه، تقوا وعلم بهترين ياري گر و موتور پيشران دستگاهها در عرصه هاي مختلف است.


روابط عمومي بعنوان پل ارتباطي بين سازمان و مخاطب و تعامل دوسويه و صادقانه بين مردم و دستگاه درواقع شعار مردمي بودن را به واقعيت نزديك كرده دستگاهها را در رسيدن به اهداف عالي و ترسيم استراتژي مناسب و به موقع و همچنين خدمت رساني صادقانه به مردم كمك كرده است.


بيست و هفتم ارديبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومي بهانه خوبي است تا يادي كنيم از تلاشگران عرصه ارتباطات؛ اين مجموعه پرتلاطم و پرمشغله كه در كنار تمام مشكلات ريز و درشت با سعه صدر و خالصانه و صادقانه گوش شنواي دردودلهاي مردم مي شوند و به فرموده مقام معظم رهبري مدظله العالي، بلندگوهاي مردم نسبت به خود را همواره باز نگه داشته اند تا بين مردم اين ولي نعمتان حقيقي و نظام جمهوي اسلامي شكاف ايجاد نشود.


شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي خراسان شمالي با گراميداشت ۲۷ارديبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومي را به تمام دست اندركاران عرصه آگاهي كه همواره نقش پيامبر گونه خود را در بستر سازي و به تصوير كشيدن شكوه و جلوه هاي حضور مردمي به خوبي ايفا كرده و هميشه بعنوان بازوان توانمند اين شورا در مناسبتها و مراسمات متعدد بوده؛ تبريك گفته و سعادت توام با بهروزي را براي همه بزرگوران از درگاه احديت مسئلت دارد.