شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : بازديد رايگان از موزه بانك ملي ايران در روز جهاني موزه
پنجشنبه، 26 اردیبهشت 1398 - 12:28 کد خبر:38406
به مناسبت فرا رسيدن روز جهاني موزه، موزه بانك ملي ايران روز شنبه 28 ارديبهشت جاري به صورت رايگان ميزبان گردشگران و بازديدكنندگان است.


شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| به مناسبت فرا رسيدن روز جهاني موزه، موزه بانك ملي ايران روز شنبه 28 ارديبهشت جاري به صورت رايگان ميزبان گردشگران و بازديدكنندگان است.
 
 
به گزارش شارا به نقل از روابط عمومي بانك ملي ايران، علاقه مندان در بازديد از اين موزه مي توانند ضمن اطلاع از سير تحول بانكداري در ايران، از آثار فاخر متعلق به ادوار مختلف تاريخي و سبك هاي مختلف هنري نيز بازديد كنند.
 
 علاوه بر اين بازديدكنندگان مي توانند از نمايشگاه موقت موزه بانك ملي ايران كه با همكاري سفارت و بانك مركزي كشور الجزاير در حال برگزاري است ديدن كنند و با آثاري از اين كشور شامل اسكناس هاي نمونه، صنايع دستي، لباس هاي محلي و تاريخ آن آشنا شوند.
 
 موزه بانك ملي ايران در خيابان فردوسي، بالاتر از خيابان سرهنگ سخايي واقع و ساعت بازديد آن روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 13 تا 17 است.
 
 گفتني است هر ساله با هدف ارتقاي جايگاه موزه بين مردم جهان، موزه هاي كشورهاي مختلف با همكاري شوراي بين المللي موزه، اين روز را گرامي مي دارند.