شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : تمديد ‌مهلت ثبت‌نام يازدهمين جشنواره ملي رسانه‌هاي ديجيتال
چهارشنبه، 4 اردیبهشت 1398 - 00:46 کد خبر:38078
مهلت ثبت‌نام در يازدهمين جشنواره ملي رسانه‌هاي ديجيتال تا ۳۱ ارديبهشت‌ماه سال جاري، تمديد شد.


شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| مهلت ثبت‌نام در يازدهمين جشنواره ملي رسانه‌هاي ديجيتال تا ۳۱ ارديبهشت‌ماه سال جاري، تمديد شد.
 
 به گزارش شارا به نقل از روابط عمومي مركز رسانه‌هاي ديجيتال وزارت ارشاد، با توجه به اعلام دبيرخانه يازدهمين جشنواره ملي رسانه‌هاي ديجيتال و به منظور فراهم شدن فرصت مناسب براي ثبت‌نام و آماده كردن محتوا و خدمات مرتبط با محور‌هاي اين جشنواره توسط متقاضيان و درخواست ايشان مبني بر تمديد مهلت ثبت‌نام، به پيشنهاد كميته تبليغات و اطلاع‌رساني، رويداد مذكور به مدت يك ماه، تا ۳۱ ارديبهشت‌ماه، تمديد شد.
 
 با توجه به تعداد بالاي آثار موجود براي رقابت در بخش‌ها و محور‌هاي مختلف موضوعي جشنواره، حجم بالاي پايش و رصد آثار ثبت شده در مركز فناوري اطلاعات و رسانه‌هاي ديجيتال براي شركت در جشنواره و آغاز داوري اوليه از ابتداي خرداد‌ماه سال جاري، اين زمان ديگر قابل تمديد نخواهد بود. لازم به ذكر است غربالگري آثار همزمان با فرايند ثبت نام و دريافت اثر به تدريج در حال انجام است.
 
 يازدهمين جشنواره ملي رسانه‌هاي ديجيتال به عنوان مهمترين آوردگاه فعالان فضاي مجازي فرصتي مناسب براي معرفي محصولات و خدمات اين حوزه است. تمامي محصولات و خدمات فضاي مجازي در تمامي قالب‌ها و در هفت بخش موضوعي اميد و نشاط اجتماعي، مقاومت و انقلاب اسلامي، خانواده و سبك زندگي، اقوام و فرهنگ ملي و محلي، مسجد و مناسك ديني، كسب و كار‌هاي نوپا، حكمراني و مديريت به رقابت با هم مي‌پردازند.
 
 هر ساله با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي از برگزيدگان اين رويداد ملي با نشان با سرآمد وجواير ارزنده‌اي تقدير به‌عمل مي‌آيد. علاقه‌مندان به ثبت‌نام و كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به نشاني https://festival.saramad.ir/fa/home مراجعه كنند.