شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : بازديد مديركل روابط عمومي استانداري البرز از دفتر خبرگزاري فارس
چهارشنبه، 4 اردیبهشت 1398 - 00:33 کد خبر:38076
مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري البرز با حضور در دفتر خبرگزاري فارس در استان البرز با مدير و خبرنگاران اين خبرگزاري ديدار و گفت و گو كرد.


شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري البرز با حضور در دفتر خبرگزاري فارس در استان البرز با مدير و خبرنگاران اين خبرگزاري ديدار و گفت و گو كرد.
 
 به گزارش شارا به نقل از خبرگزاري فارس از البرز، حسين رحمانيان مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري البرز عصر امروز با هيأت همراه با حضور در دفتر خبرگزاري فارس در استان البرز با مدير و خبرنگاران اين خبرگزاري ديدار و گفت و گو كرد.
 
 مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري البرز در اين جلسه ضمن تشكر از خبرگزاري فارس بابت پوشش اخبار مربوط به تلاش هاي مجموعه دستگاه ها و استانداري در خصوص حوادث سيل اخير گفت: استاندار البرز بر جايگاه رسانه و روابط عمومي و نيز تأثيرگذاري آن ها تأكيد ويژه اي دارد و تلاش ما بر اين است كه تعامل مناسبي با رسانه ها داشته باشيم.
 
 وي افزود: به نمايندگي از دكتر شهبازي به عنوان عالي ترين مقام استان از خبرگزاري فارس بابت پوشش تلاش هاي استاندار تشكر مي كنم و اميدوارم تعامل رسانه ها با مجموعه دولت افزايش يابد.
 
 مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري البرز با بيان اينكه استاندار البرز ظرفيت هاي اين استان را شناسايي كرده و به دنبال شكوفا كردن آن ها است اظهار كرد: استاندار البرز نگاه فراجناحي دارد، دولت را متعلق به تمام مردم مي داند و تأكيد ويژه اي بر شفاف سازي و تعامل با رسانه ها دارد و در اين راستا به نمايندگي از دكتر شهبازي به عنوان عالي ترين مقام استان از خبرگزاري فارس بابت پوشش تلاش هاي استاندار تشكر مي كنم.
 
 مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري البرز در ادامه با اشاره به اينكه دشمن اميد مردم را نشانه گرفته است خاطر نشان كرد: رسانه ها بايد بر انتشار دقيق و صحيح اخبار توجه داشته باشند و در كنار آن با انتقاد از كاستي ها مسؤولان را نسبت به آن ها مطلع كنند و سعي داشته باشند كه در رابطه با وضعيت كشور سياه نمايي نشود.
 
  همچنين ميثم فيروزمند، مدير دفتر خبرگزاري فارس در استان البرز در اين جلسه ضمن ابراز خرسندي از حضور مديركل روابط عمومي استان البرز در مجموعه فارس گفت: رسانه منصف رسانه اي است كه وقتي نقاط قوت و تلاش ها را مي بيند به شكل معقولي تلاش مسؤول را منعكس كند و زماني هم كه كاستي و نقصي ديده مي شود با شجاعت مشكل را از مسؤولان مطالبه كند.
 
 وي افزود: در زمان بارش هاي شديد و احتمال وقوع سيلاب استاندار البرز تمام تلاش خود را براي مديريت صحيح شرايط به كار گرفت و فارس هم به عنوان يك رسانه انقلابي صادقانه تلاش هاي استاندار را پوشش داد.
 
 مدير دفتر خبرگزاري فارس استان البرز اظهار كرد: برخي از مديران استان در دسترس رسانه ها نيستند و تعامل خوبي با اصحاب رسانه ندارند اما انتظار دارند اخبار دقيق و صحيحي در حوزه كاري آن ها در رسانه ها منتشر شود و بايد توجه داشت كه انتشار اخبار موثق از تعامل و همكاري متقابل حاصل مي شود و شايعات زماني توليد مي شوند كه اخبار رسمي و تأييد شده اي در يك موضوع توليد نشده باشد.
 
 وي در ادامه با اشاره به مشكلات اصحاب رسانه در پوشش برنامه ها از مديركل روابط عمومي استانداري البرز خواست تا امكانات و شرايط مناسب تري جهت پوشش خبري برنامه ها براي خبرنگاران در نظر گرفته شود.