شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : چقازردي در ديدار نوروزي با مديران شركت سرمايه/ نظام بانكي در كنار دولت و مردم براي حمايت از رونق توليد است
دوشنبه، 26 فروردین 1398 - 23:22 کد خبر:37953
مديرعامل بانك سپه در ديدار با مديران شركت سرمايه‌گذاري اميد از آنان خواست تا با بكارگيري ظرفيت‌‍‌هاي عظيم موجود در اين شركت، پررنگ‌تر از گذشته در رونق توليد كنار بانك سپه نقش آفرين باشند.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| مديرعامل بانك سپه در ديدار با مديران شركت سرمايه‌گذاري اميد از آنان خواست تا با بكارگيري ظرفيت‌‍‌هاي عظيم موجود در اين شركت، پررنگ‌تر از گذشته در رونق توليد كنار بانك سپه نقش آفرين باشند.

به گزارش شارا به نقل از روابط عمومي بانك سپه، محمدكاظم چقازردي در ديدار نوروزي با مديران شركت سرمايه‌گذاري اميد و شركت‌هاي تابعه آن ضمن تبريك سال نو و فرا رسيدن ماه شعبان و ولادت حضرت امام حسين(ع) بر لزوم همراهي و همدردي خانواده بزرگ بانك سپه با خانواده سيل‌زدگان بر تلاش براي كاهش آلام آنان تأكيد كرد.


رئيس هيئت مديره بانك سپه با اشاره به نامگذاري سال ۹۸ بنام رونق توليد از سوي مقام معظم رهبري اظهار داشت: نام‌گذاري سال‌هاي متمادي از سوي مقام معظم رهبري بيانگر شناخت دقيق و اشراف كامل ايشان به نظام اقتصادي كشور است.
وي با بيان اينكه شرايط اقتصادي ما متأثر از دلايل مختلف است افزود: بانك سپه در موضوع مهم رونق توليد همواره جزو بانك‌هاي موفق بوده و كارنامه مطلوبي ارائه كرده است.


مديرعامل در خصوص ارسال نامه به رئيس جمهوري و اعلام آمادگي بانك سپه براي حمايت از طرح رونق توليد و تخصيص و تأمين اعتبار به ميزان ۱۰ هزار ميليارد ريال براي واحدهاي توليدي خسارت ديده در سيل اخير اظهار داشت: نظام بانكي در شرايط حساس كنوني كنار واحدهاي توليدي و مردم خواهد بود.

* به وجود سپاه، به عنوان پاسداران انقلاب اسلامي افتخار مي كنيم
وي با اشاره به اقدام ظالمانه و تروريستي رئيس جمهور آمريكا بر عليه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي آن‌را به شدت محكوم كرد و گفت: به وجود نيروهاي مخلص و جان بر كف سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و كليه نيروهاي مسلح كه پايداري و استحكام نظام مرهون از جان گذشتگي آنان است افتخار مي كنم.

رئيس هيئت مديره بانك سپه با تشكر از دكتر قنبري مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري اميد به دليل عملكرد خوب اين شركت افزود: شركت سرمايه‌گذاري اميد بايد همچون گذشته تمام توان خود را براي رونق توليد به كار گيرد.


مديرعامل ادغام بانك‌هاي وابسته به نيروهاي مسلح در بانك سپه را مأموريت بزرگ و تعريف شده توسط نظام براي بانك سپه عنوان كرد و افزود: چنين ادغامي با اين گستردگي بعد از انقلاب اسلامي سابقه نداشته است.


چقازردي با اشاره به موفقيت‌هاي بانك اظهار داشت: بانك در موقعيت خوب مالي و توازن منابع و مصارف قرار دارد و اين شرايط كمك مي‌كند تا فرآيند ادغام به شكل بهتري صورت گيرد.


رئيس هيئت مديره با اشاره به اينكه امسال زمان مناسبي براي واگذاري شركت سرمايه‌گذاري اميد است گفت: در حوزه مالي آماده سازي شركت سرمايه‌گذاري اميد براي واگذاري و وصول طلب بانك از اين شركت، بانك را در موقعيت مطلوبي از نظر افزايش سرمايه قرار خواهد داد.


چقازردي همچنين ضمن تبريك به دكتر شيري كه به عنوان مديرعامل پست بانك منصوب شده است گفت: اميد است در مسئوليت جديد همچون گذشته موفق و منشأ اثر باشند.