شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : تعطيلي دولت آمريكا فرصت نادري به روابط عمومي بانك ها داده است
دوشنبه، 15 بهمن 1397 - 13:52 کد خبر:36989
جرقه شروع اين تعطيلي از زمان درخواست رييس جمهور دونالد ترامپ براي كشيدن ديوار در خط مرزي مكزيك بين دموكرات ها و جمهوري خواه ها شكل گرفت و اين بيشترين تعطيلي دولت در كل اين دوران است كه جمعه به سي و پنجمين روزش رسيد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| جرقه شروع اين تعطيلي از زمان درخواست رييس جمهور دونالد ترامپ براي كشيدن ديوار در خط مرزي مكزيك بين دموكرات ها و جمهوري خواه ها شكل گرفت و اين بيشترين تعطيلي دولت در كل اين دوران است كه جمعه به سي و پنجمين روزش رسيد.


رئيس جمهور اعلام كرد كه لايحه را در روز جمعه به حالت تعليق در مي آورد تا به مدت سه هفته مجدا دولت بازگشايي شود اما عواقب مالي اين تعطيلي مي تواند هفته ها طول بكشد.


حدود 800 هزار از كاركنان فدرال دومين حقوق پرداختي خود را در روز جمعه از دست دادند. وام دهندگان شامل ولز فارگو و بانك آمريكا و همچنين گروه هاي لابي واشنگتن، به سرعت تلاش خود را براي چشم پوشي هزينه ها، تاخير در باز پرداخت بدهي ها و كمك به كاركنان فدرال اعلام كردند.


بريان هارت كه بنيان گذار فليكيبل يك موسسه روابط عمومي و بازاريابي براي شركت هاي خدمات مالي مستقر در فيلادلفيا است گفت: اين يك فرصت بزرگ است، اما شما نياز داريد در برخورد با آن حساس و با ظرافت باشيد.


صنعت بانكداري هنوز هم به دنبال راه هايي براي بهبود تصورش از بحران هاي مالي سال 2007-200 در واشنگتن است، جايي كه هنوز هم تضاد بانكي يك رقابت در ميان ليبرال دموكرات هاست.