شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مدير كل روابط عمومي استانداري همدان: برنامه‌هاي روابط‌عمومي دستگاههاي اجرايي همدان اميدآفرين باشد
سه شنبه، 16 مرداد 1397 - 22:03 کد خبر:34466
مديركل روابط عمومي استانداري همدان گفت: مديران روابط عمومي ادارات بايد در ۴۰ سالگي انقلاب به دور از بزرگنمايي و بدون كم و كاستي خدمات دستگاه هاي اجرايي را بيان كرده و اميدآفرين باشند.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- مديركل روابط عمومي استانداري همدان گفت: مديران روابط عمومي ادارات بايد در ۴۰ سالگي انقلاب به دور از بزرگنمايي و بدون كم و كاستي خدمات دستگاه هاي اجرايي را بيان كرده و اميدآفرين باشند.

به گزارش شارا به نقل از مهر، اسدالله رباني مهر ظهر سه شنبه در جمع مسئولان روابط عمومي هاي دستگاه هاي اجرايي تويسركان اظهار داشت: در ۴۰ سالگي انقلاب بايد به جامعه اميد داده و خدمات نظام را بيشتر براي مردم انعكاس دهيم كمااينكه هم اكنون وظايف روابط عمومي ها بسيار بيشتر از گذشته است و از طرفي روابط عمومي ها بايد بروز و تحليل گر باشند تا در عرصه اطلاع رساني موفق عمل كنند.

وي افزود: متاسفانه دشمن شديدترين تحريم ها را بر كشورمان اعمال كرده و از همه مهمتر سعي در بدبين كردن مردم نسبت به دولت و نظام دارد و همه ما بايد شرايط را درك كرده و در جهت انعكاس اخبار و اميد به جامعه تلاش كنيم.

وي اضافه كرد: سند اطلاع رساني استان همدان نهايي شده و در اين سند شرح وظايف مديران، دستگاه ها و روابط عمومي ها ديده شده و اين سند مي تواند باعث ارتقا اطلاع رساني در استان شود.

رباني مهر اضافه كرد: مديران، رسانه ها و روابط عمومي سه محور اصلي اطلاع رساني هستند و بايد با هماهنگي و انسجام وحدت و همدلي بين مجموعه ايجاد كنيم تا ظرفيت اطلاع رساني استان در سطح جامعه بيشتر ديده شود.

وي باتاكيد براينكه سند اطلاع رساني استان همدان آماده شده و در شوراي اطلاع رساني استان كه اصلي ترين مرجع براي اطلاع رساني است ارائه مي شود، گفت: سعي بر اين است روابط عمومي ها در صرفه جويي پيشرو باشند و موارد اين دوره آموزشي را در ادارات ترويج و اجرا كنند.

رباني مهر گفت: در شرايط فعلي وظيفه اطلاع رساني روابط عمومي ها سنگين تر است و با وحدت و همدلي بايد اميدآفريني را در راس برنامه ها دنبال كنيم.

وي با اشاره به فعاليت هاي اثر گذار روابط عمومي ها در رويداد مهم گردشگري همدان ۲۰۱۸ تاكيد كرد: برنامه هاي كارشناسانه و دقيقي براي نقش آفريني بيش از پيش روابط عمومي هاي استان در اين رويداد فرا ملي تدوين شده و اجرايي مي شود.

مديركل روابط عمومي استانداري همدان گفت: مديران روابط عمومي ادارات بايد در ۴۰ سالگي انقلاب به دور از بزرگنمايي و بدون كم و كاستي خدمات دستگاه هاي اجرايي را بيان كرده و اميدآفرين باشند.