شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : سامسونگ روابط عمومي آنلاين در خارج از كشور را تقويت مي كند
شنبه، 9 تیر 1397 - 07:41 کد خبر:33979
شركت فناوري سامسونگ، تكنولوژي غول پيكر كره جنوبي، اعلام كرد كه وبسايت Newsroom خود را گسترش داده است تا بخش هايي از تايوان و سه كشور ديگر را در آخرين حركت خود براي تقويت روابط عمومي در بازارهاي خارج از كشور سهيم كند.شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- شركت فناوري سامسونگ، تكنولوژي غول پيكر كره جنوبي، اعلام كرد كه وبسايت Newsroom خود را گسترش داده است تا بخش هايي از تايوان و سه كشور ديگر را در آخرين حركت خود براي تقويت روابط عمومي در بازارهاي خارج از كشور سهيم كند.

سامسونگ گفت قزاقستان، شيلي و پرو نيز در ماه مه و ژوئن به پلت فرم آنلاين سامسونگ نيوزروم اضافه شده است. در حال حاضر 20 كشور در اين طرح حضور دارند.

غول تكنولوژي همچنين قصد دارد تا يك ماه آينده بخش تايلند را نيز اضافه كند. او همچنين برخي كشورهاي اروپايي و مركزي و آمريكاي جنوبي را در نظر دارد.

اين حركت نشان دهنده تلاش هاي سامسونگ براي تقويت روابط عمومي در بازارهاي خارج از كشور در زماني است كه حدود 90 درصد كل فروش خود را خارج از كشور خود توليد مي كند.

اتاق خبر سامسونگ – كه در سال 2010 راه اندازي شد - ويژگي هاي اطلاعات و به روز رساني در مورد محصولات و اخبار شركت هاي بزرگ را به نمايش مي گذارد.

سامسونگ اخيرا نخستين مركز خود به نام سامسونگ خانه را در آمريكاي لاتين، افتتاح كرده است. مركزي كه سامسونگ گفته است از مركز سامسونگ 837 در نيويورك الهام گرفته شده، نمايش دهنده و ارائه دهنده بهترين محصولات سامسونگ و خدمات آن است.