شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مشاور سابق پرزيدنت ترامپ از مديريت رسانه خود هم كنار رفت
چهارشنبه، 20 دی 1396 - 21:39 کد خبر:32301
«استيو بنن» مشاور و استراتژيست سابق پرزيدنت ترامپ در پي انتشار كتابي درباره رئيس جمهوري آمريكا، از مديريت شبكه خبري «برايتبارت» نيز كناره گيري كرد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- «استيو بنن» مشاور و استراتژيست سابق پرزيدنت ترامپ در پي انتشار كتابي درباره رئيس جمهوري آمريكا، از مديريت شبكه خبري «برايتبارت» نيز كناره گيري كرد.

به تازگي «مايكل وولف» كتابي با عنوان «آتش و خشم: درون كاخ سفيد ترامپ» منتشر كرده كه به نقل از بنن و برخي ديگر، روايت هايي از روي كارآمدن پرزيدنت ترامپ و اتفاقات بعد از تشكيل دولت را شرح داده است. در بخشي از اين كتاب او به نقل از «استيو بنن» اظهارات تندي عليه فرزند پرزيدنت ترامپ نقل كرده است.

انتشار اين كتاب با واكنش آقاي ترامپ روبرو شد و رئيس جمهوري آمريكا گفت بنن عقل خود را از دست داده است. كاخ سفيد هم خيلي از روايت هاي نقل شده در اين كتاب را جعلي ناميده است.

كناره گيري آقاي بنن از موسسه رسانه اي برايتبارت در حالي است كه او پيش از پيوستن به كارزار انتخاباتي ترامپ، نيز مدير اين رسانه دست راستي بود. آقاي بنن بعد از پيروزي دونالد ترامپ در انتخابات، به عنوان استراتژيست ارشد كاخ سفيد انتخاب شد اما هفت ماه بعد از سمت خود كناره گيري كرد.

در بخشي از كتاب «آتش و خشم: درون كاخ سفيد ترامپ» درباره تلاش فرزند ترامپ براي ملاقات با يك وكيل روس است. در حال حاضر كنگره آمريكا سرگرم تحقيق درباره ارتباط احتمالي كارزار انتخاباتي ترامپ با روسيه است. ادعايي كه از سوي پرزيدنت ترامپ و كاخ سفيد به شدت رد شده است.