شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مرد شيك پوش كانادايي، صاحب صد و پنجاه دست كت و شلوار و ششصد كلاه
چهارشنبه، 20 دی 1396 - 21:30 کد خبر:32300
لري ريچاردسون، عاشق مد سال هاي 1830 تا 1960 است. به همين دليل كمد لباس اش را با 150 دست كت و شلوار دست دوز و 600 كلاه سبك كلاسيك و اقلام مد ديگر، از جمله دستكش، شال، كراوات و پاپيون پر كرده است.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- لري ريچاردسون، عاشق مد سال هاي 1830 تا 1960 است. به همين دليل كمد لباس اش را با 150 دست كت و شلوار دست دوز و 600 كلاه سبك كلاسيك و اقلام مد ديگر، از جمله دستكش، شال، كراوات و پاپيون پر كرده است.

هنگامي كه ريچاردسون در خيابان هاي شهر ويكتوريا – بريتيش كلمبيا قدم مي گذارد، نگاه رهگذران را به خود خيره مي كند. ظاهر او آنچنان آراسته است كه اغلب مي ايستند تا با لري 65 ساله عكسي به يادگار بگيرند. او كه اغلب به لندن سفر مي كند، مي گويد لندني ها بيشتر از كانادايي ها به عكس گرفتن با او علاقمند هستند.


ريچاردسون را مي توان يك كلكسيونر واقعي ناميد. كلكسيونري كه به جمع آوري مجموعه اي از كت و شلوارها و كلاه هاي خوشدوخت سبك كلاسيك علاقمند است. فرق او با كلكسيونرهاي ديگر اين است كه اجناس اش را در زيرزمين يا پشت ويترين نگذاشته و در عوض با پوشيدن لباس ها، آنها را نمايش مي دهد.
 

به گزارش iranjavan، حدود 85 درصد از اقلام كلكسيون او، از انگلستان تهيه شده اند.