شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : تجليل رئيس مركز اطلاع رساني وزارت آموزش و پرورش از رئيس روابط عمومي آموزش و پرورش خوزستان
سه شنبه، 30 آبان 1396 - 16:53 کد خبر:31890
رئيس مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش با ارسال «سپاس نامه» از سعيد رضواني، رئيس اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش خوزستان تجليل كرد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- رئيس مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش با ارسال «سپاس نامه» از سعيد رضواني، رئيس اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش خوزستان تجليل كرد.

به گزارش برنا و به نقل از اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش خوزستان، مرتضي نظري در اين «سپاس نامه» با اشاره به پاسخگو بودن اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش خوزستان به افكار عمومي و تعامل دو سويه با رسانه ها و افزايش رضايتمندي در اين حوزه، آورده است:
 

همكار ارجمند جناب آقاي سعيد رضواني
رئيس محترم اداره روابط عمومي و اطلاع رساني استان خوزستان
سلام عليكم
اطلاع رساني و تاكيد بر پاسخگويي به رسانه ها و مخاطبان از مطالبات رئيس جمهور و وزير محترم آموزش و پرورش مي باشد. بر اين اساس لازم مي دانم از حضور تحسين برانگيز جنابعالي در اداره روابط عمومي كه حاصل آن توسعه و تقويت آموزش و پرورش و تعامل دو سويه و موثر با رسانه ها كه باعث افزايش پاسخگويي به افكار عمومي شده است و نتيجه آن رضايت مندي همكاران فرهنگي، دانش آموزان و اوليا آنهاست به مصداق كلام شريف " من لم يشكر المخلوق لم يشكر الخالق" تقدير و تشكر نمايم.
اميدوارم با استعانت از الطاف الهي و همكاري ارزنده جنابعالي بتوانيم گام هاي موثري در ارتقاي جايگاه آموزش و پرورش در رسانه ها، افكار عمومي، جامعه فرهنگيان و دانش آموزان برداريم.


مرتضي نظري
رئيس مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش