شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : انتصاب مدير روابط عمومي جشنواره فيلم فجر
سه شنبه، 21 شهریور 1396 - 11:42 کد خبر:31252
دبير سي و ششمين جشنواره فيلم فجر در اولين حكمش مدير روابط عمومي اين دوره جشنواره فيلم فجر را منصوب كرد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- دبير سي و ششمين جشنواره فيلم فجر در اولين حكمش مدير روابط عمومي اين دوره جشنواره فيلم فجر را منصوب كرد.

به گزارش شارا به نقل از باشگاه خبرنگاران پويا به نقل از روابط عمومي سازمان امور سينمايي و سمعي بصري،ابراهيم داروغه زاده طي حكمي مسعود نجفي را به عنوان مدير روابط عمومي سي و ششمين جشنواره فيلم فجر منصوب كرد.

در اين حكم آمده است:
جناب آقاي مسعود نجفي
« با عنايت به تجارب ارزشمند و درايت جنابعالي در حوزه رسانه، به موجب اين حكم به عنوان مدير روابط عمومي سي و ششمين جشنواره ملي فيلم فجر منصوب مي شويد.

فراهم سازي شرايط تعامل نزديك با اهالي رسانه در راستاي هرچه باشكوه تر برگزار شدن جشنواره، رعايت استانداردهاي تاكيد شده براي حضور رسانه هاي موثر و پيگيري امور مرتبط با حوزه اطلاع رساني جشنواره و به خصوص ايجاد جو متناسب با جشن انقلاب اسلامي، مورد انتظار خواهد بود.

توفيق روز افزونتان را در جهت پيشبرد اهداف عالي سينماي شريف ايران، از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

مسعود نجفي خبرنگار و روزنامه نگار با سابقه سينما كه در دوره گذشته جشنواره فيلم فجر نيز اين مسئوليت را عهده دار بود، متولد 1358 در تهران، دانش آموخته طراحي صنعتي و مديريت برنامه‌ريزي فرهنگي بوده و از ابتداي دهه 80 همكاري‌اش را با ايسنا به عنوان خبرنگار سينمايي آغاز كرده است.

وي علاوه بر حضور در شوراي مديران جشنواره‌ فيلم فجر در دوره‌هاي 30 و 31، تا دوره 33 جشنواره فيلم فجر طي 5 دوره پياپي سردبيري كاتالوگ اين جشنواره را عهده دار بوده و تحقيقات گسترده او درباره اين رويداد مهم سينمايي در قالب كتابي با عنوان «مرور 30 دوره جشنواره فيلم فجر» منتشر شده است كه به عنوان كتابي مرجع درخصوص جشنواره مورد استفاده قرار مي گيرد.

نجفي ضمن همكاري با نشريات و برنامه‌هاي مختلف راديويي و تلويزيوني، سردبيري ماهنامه «صداپيشه» را بر عهده داشته است و از ديگر فعاليت‌هاي او مي‌توان به ساخت مستندهايي چون «قيصر 40 سال بعد»، «مرد آواها»، «حاج كاظم» و سردبيري بيش از 50 كاتالوگ جشنواره سينمايي اشاره كرد.

وي كه در سه دوره جشن سينماي ايران به عنوان داور بخش سينمايي حضور داشته، عضو انجمن منتقدان و نويسندگان سينمايي و دو دوره دبير جشنواره فيلم و عكس فناوري و صنعتي بوده و در حال حاضر مديريت پرديس سينمايي تماشا و رياست شوراي مركزي كانون طراحان و مديران تبليغات سينماي ايران را عهده‌دار است.