شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : موسسه كارگزار روابط عمومي
شنبه، 20 خرداد 1396 - 01:38 کد خبر:29909
هدف موسسه كارگزار روابط عمومي، تعامل و ايجاد روابط با مشتريان و مردم است. ما اين كار را با آموزش، تحقيق و برنامه ريزي انجام مي دهيم. ما مي دانيم كه چگونه مي توان با مردم تعامل و توجه آنها را جلب كرد و چگونه آن را حفظ نمود.


موسسه كارگزار روابط عمومي
(رويكرد ما به روابط عمومي متفاوت است)


 

هدف موسسه كارگزار روابط عمومي، تعامل و ايجاد روابط با مشتريان و مردم است. ما اين كار را با آموزش، تحقيق و برنامه ريزي انجام مي دهيم. ما مي دانيم كه چگونه مي توان با مردم تعامل و توجه آنها را جلب كرد و چگونه آن را حفظ نمود.

 اصول بنيادين موسسه، توسعه بينش در خصوص مهارت ها و فرصت هاي ارتباطي و شناسايي دقيق استراتژي روابط عمومي است كه به شما در تحقق اهداف مدنظر ياري مي رساند. در واقع تمركز ما روي موفقيت است و ارايه رويكردها و روش هاي نوآورانه كه حصول به موفقيت را تضمين كند.


موسسه كارگزار روابط عمومي خدمات زير را ارايه مي دهد:
آموزش
استفاده از يك برنامه آموزشي منسجم از ويژگي‌هاي اصلي روابط عمومي است؛ چرا كه با توجه به تغييرات جديد در علوم و فناوري همواره نياز به كسب مهارت‌هاي خاص و جديد وجود دارد. آموزش و يادگيري باعث افزايش خلاقيت و توانايي متخصصان روابط عمومي مي‌شود و درك آنها را براي انجام كارها و امور افزايش مي‌دهد.
موسسه كارگزارروابط عمومي با طراحي دوره ها و كارگاه هاي آموزشي، مجموعه اي از برنامه هاي ويژه براي توسعه منابع انساني اجرا خواهد كرد. شركت كنندكان در اين دوره ها خواهند توانست:
- روش ها و مدل هاي كليدي روابط عمومي كه در برنامه ريزي طرح ها و فعاليت هاي آتي آنان مؤثر واقع مي شوند را بياموزند.
- نحوه عملكرد نظريات و ديدگاه ها را در موقعيت هاي واقعي دريافته و از چگونگي ارزيابي موفقيت حاصله در ابعاد داخلي و خارجي مطلع شوند.

مشاوره
موسسه كارگزار روابط عمومي با استفاده از تجارب و روش هاي مختلف مي تواند به سازمان ها و شركت هاي دولتي و خصوصي خدمات مشاوره ارائه دهد.
 

استانداردسازي فعاليت ها
استانداردها جهت ارزيابي، بهبود و كيفيت برنامه هاي روابط عمومي تدوين مي شوند. به عبارتي، اين استانداردها چگونگي و روند تحقق و انجام فرآيندهاي فعاليت ها و برنامه ها را شرح مي دهند.
استانداردها، فرآيندها و شيوه هاي دقيق و نكته به نكته فعاليت هاي روابط عمومي را فراهم مي آورند كه مي تواند مورد استفاده روابط عمومي ها قرار گيرد. موسسه كارگزار روابط عمومي قادر است با تدوين استانداردهاي تخصصي، زمينه همسوسازي فعاليت هاي روابط عمومي را فراهم سازد.


محتوا
محتوا - چه بصري و چه نوشتاري - تعامل با مخاطبان هدف را افزايش مي دهد. ما در موسسه كارگزار روابط عمومي با همكاري بسياري از استادان و كارشناسان، مي توانيم پيام هاي استراتژيك و قدرتمندي را به منظور تعامل و جلب توجه بسازيم.

جوايز
برنده شدن يك جايزه مي تواند تفاوت زيادي براي هر كسب و كار ايجاد كند. اما اين مسئله اغلب در نتيجه يك تحقيق و برنامه ريزي و مقدار زيادي ارزش افزوده در فعاليت هاي روابط عمومي رخ مي دهد.
موسسه كارگزار روابط عمومي معتقد است كه كسب و كارها براي دريافت جوايز واقعي بايد يك استراتژي داشته باشند تا براي آنها اعتبار ايجاد كند. موسسه ما مي تواند به شما توصيه و راهنمايي لازم در اين ارتباط را ارايه كند.

رسانه هاي اجتماعي
امروزه رسانه هاي اجتماعي يك عنصر حياتي از ارتباطات محسوب مي شوند. هيچ كس نمي تواند آن را ناديده بگيرد.
براي حضور موثر در رسانه هاي اجتماعي، بايد پيام هاي عالي بنويسيم و با توليد قطعه هاي محتواي بصري براي ايجاد حداكثر تاثير، يك تك خط كامل و عالي به منظور حلب توجه و هدايت مخاطبان به سمت يك رويكرد خاص، بسازيم.

روابط رسانه اي
كسب و كارها نيازمند ارتباطات رسانه اي فوق العاده و برنامه ريزي شده هستند. روابط رسانه اي خوب روي دانستن اين كه مخاطبان ما چه چيزي مي خواهند استوار است.
ما در برهه اي از زمان واقع شده ايم كه روابط عمومي به عنوان علمي برتر در حال توسعه و پيشرفت است. در چنين شرايطي داشتن ارتباطي موفق با رسانه ها امري ضروري و حياتي به شمار مي رود.
برقراري ارتباط مناسب با رسانه ها و حضور موثر در رسانه هاي جديد، نتايجي دائمي به شما عرضه خواهد كرد. سازمان شما بايد توانايي هاي رسانه اي قدرتمندي داشته باشد.
موسسه كارگزار روابط عمومي با به كارگيري روش هاي مناسب مي تواند سازمان شما را در امر برقراري ارتباط مناسب با رسانه ها، ياري رساند.

رويدادهاي ويژه
رويدادهاي ويژه، توجه مردم و مخاطبان را به سازمان شما جلب مي كند و يا مردم را به محل كار شما مي آورد. برگزاري مسابقات و كارهاي جالب توجه و برجسته، مراسم اعطاي جوايز، ميهماني ها و ارائه سخنراني ها، نمونه هايي از رويدادهاي ويژه هستند.
موسسه كارگزار رابط عمومي با پشتوانه نيروي كارشناسي و تخصصي خود، داراي سابقه و تجارب روشن در امر طراحي، برنامه ريزي و اجراي رويدادهاي ويژه است.

انتشارات
(انتشارات، بلوك هاي ساختماني هر برنامه روابط عمومي هستند.)
انتشارات كارگزار روابط عمومي با مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در سال 1382 با همكاري عده اي از دوستان دانشگاهي و همكاران فعال در عرصه هنرهشتم، براي پاسخگويي به نيازهاي تخصصي و علمي جامعه روابط عمومي كشور تاسيس گرديد و به لطف پروردگار آثار مثبتي نيز از فعاليت هاي خود بر جاي گذاشته است.
اكنون انتشارات كارگزار روابط عمومي ضمن دعوت مشتاقانه از همه عزيزاني كه در اين عرصه قلم مي زنند، براي پيوستن به اين جمع كوچك اما پرتلاش، دعوت بعمل مي آورد.
در صورت نياز به هر گونه مشاوره در زمينه نگارش كتاب، ترجمه و چاپ كتاب و تبديل پايان نامه به كتاب مي توانيد با ايميل kargozar80@yahoo.com با ما ارتباط برقرار كنيد.
همچنين اين موسسه خدمات پژوهشي نيز ارايه مي دهد.