شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : تغيير در روابط عمومي يك جابجايي معمول است
چهارشنبه، 19 خرداد 1395 - 23:55 کد خبر:24020
شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، علي رئوفي عصر امروز در مراسم معارفه ليلا بايگان به عنوان معاون روابط عمومي اداره كل مديريت حوزه استاندار و امور بين‌الملل استانداري هرمزگان، اظهار داشت: اين تغيير فقط يك جابجايي است كه با انتخاب آقاي پاكزاد به عنوان مديركل سرمايه‌گذاري استانداري هرمزگان صورت مي‌گيرد.


شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، علي رئوفي عصر امروز در مراسم معارفه ليلا بايگان به عنوان معاون روابط عمومي  اداره كل مديريت حوزه استاندار و امور بين‌الملل استانداري هرمزگان، اظهار داشت: اين تغيير فقط يك جابجايي است كه با انتخاب آقاي پاكزاد به عنوان مديركل سرمايه‌گذاري استانداري هرمزگان صورت مي‌گيرد.

وي بيان كرد: روابط عمومي‌ها وظيفه دارند كه كارهاي انجام شده را به مردم بگويند و خدمات دولت را براي مردم تبيين كنند و تلاش كنند تا مسائل و موضوعات را به مديران منتقل كنند.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: رسانه كارش انتقاد است اما بايد انتقاد با راهكار همراه باشد و روابط عمومي‌ها به عنوان پيشاني دستگاه‌ها و سازمان‌ها وظيفه دارند تا در تعامل با رسانه‌ها و مردم، مشكلات را شناسايي كرده و به مديران منتقل كنند.

وي در ادامه در اظهاراتي كنايه‌آميز عنوان كرد: وقتي شور و نشاط اين جابجايي امروز را مي‌بينم نشان‌دهنده عزم و جديت براي خدمت است اما بعضي از مديران را بعد از ۸ سال جابجا كرده‌ايم و مي‌گويند كه ما را له كردند!

رئوفي گفت: مديران بايد براي جابجايي شور و شوق داشته باشد.

به گزارش فارس، در اين مراسم كه جمعي از مديران روابط عمومي‌هاي دستگاه‌هاي مختلف استان هرمزگان و شماري از اهالي رسانه نيز حضور داشتند، ليلا بايگان با توجه به چارت جديد استانداري‌هاي سراسر كشور به عنوان معاون روابط عمومي اداره كل حوزه استاندار و امور بين‌الملل منصوب شد.