شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : برگزاري شوراي هماهنگي روابط عمومي‌هاي تابعه وزارت راه و شهرسازي
سه شنبه، 6 آبان 1393 - 10:42 کد خبر:13913
نشست شوراي هماهنگي روابط عمومي‌هاي اداره‌هاي تابعه وزارت راه و شهرسازي در استان چهارمحال و بختياري با هدف تشريح برنامه‌هاي دهه ايمني راه‌ها و فرهنگ سازي در جامعه با حضور اعضاء اين شورا برگزار شد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- اصغر گل محمدي، رئيس شوراي هماهنگي روابط عمومي‌هاي وزارت راه و شهرسازي در استان، با اعلام اين خبر گفت: در راستاي هماهنگي بيشتر روابط عمومي‌هاي ادارات تابعه وزارت متبوع در استان و برنامه ريزي دقيق‌تر براي برگزاري هرچه با شكوه‌تر و اطلاع رساني به هم استاني‌هاي عزيز اين نشست برگزار شد.


رئيس شوراي هماهنگي روابط عمومي‌هاي ادارات تابعه وزارت متبوع دراستان ادامه داد: تعامل بيشتر با اصحاب رسانه و ديگر روابط عمومي‌هاي استان از يك سو و اطلاع رساني جامع و دقيق‌تر از جمله موضوعاتي بوده كه در اين نشست مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
گل محمدي عنوان كرد: قرار است در اين دهه در راستاي فرهنگ سازي بيشتر و اجراي برنامه‌هاي اعلام شده از سوي كميسيون ايمني راه‌هاي كشور توسط دستگاه‌هاي ذيربط اقدامات لازم به‌عمل آيد.


گل محمدي اظهار داشت: تلاش در جهت هماهنگي و يكپارچه كردن فعاليت‌ها و برنامه ريزي و تدوين استراتژي‌هاي نوين اطلاع‌رساني، تبليغاتي و انتشاراتي، همچنين اعتلاي جايگاه روابط عمومي‌هاي ادارات تابعه يكي ديگر از وظايفي است كه بايد در هر چه بهتر شدن آن اهتمام ورزيد.


درخاتمه پيشنهاد شد؛ نشست خبري مشتركي با حضور سرپرست راه و شهرسازي استان به اتفاق مديركل حمل ونقل پايانه‌ها و همچنين فرماندهي پليس راه برگزار شود.


منبع: ايلنا